ژان پی یر فوکس یک موجود عجیب الخلقه اهل سوئیس است. به جرأت می توان گفت هیچ کس از لحاظ حجم عضلانی نمی تواند با او رقابت کند. گواه این گفته فیلم مسترالمپیایی سال ۱۹۹۷ می باشد، کافی است اگر این فیلم را دارید یکبار دیگر نگاهش کنید، مطمئن باشید. پس از اینکه با دقت او را در کنار دیگر شرکت کنندگان می بینید، متوجه سایزهای وحشتناک بدن او می شوید. او در سال ۲۰۰۲ به علت تمرین با وزنه ۳۰۶ کیلویی در حرکت اسکوات پا از ناحیه زانو دچار آسیب شدیدی شد که البته اکنون مجددا به مسابقات بازگشته است. در این مقاله ژان پی یر فوکس به شما خواهد گفت که چگونه عضلات عریض خود را که به عرض یک ماشین نزدیک است را ساخته و پرورش داده.

در سمینارها پاسخگویی به سوالات دقیق تمرینی کاری پر زحمت به حساب می آید. من گمان می کنم اگر کسی که سئوال را می پرسد کمی باهوش و مستعد باشد، خودش به مسائل پی خواهد برد.

اما زمانی که در پاسخ شخصی به طور واضح تمرین خود را شرح می دهم، گفته قبلی خودم را آشکارا انکار می کنم. آن چیزی که باید به تحریک تمرینات پاسخ دهد، بدن شماست. تنها چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که با بدن خودم چه کرده ام و آن را چگونه تحت تمرین قرار داده ام.

. . .

کاربر گرامی برای دسترسی به محتوا این مقاله باید اشتراک باشگاهداران هوشمند را داشته باشید.
همین الان وارد شوید.

عضو نیستید؟! در کمتر از ۳ دقیقه ثبت نام کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *